Zamknij

Milik nie mógł na to nie odpowiedzieć. Kapitalna inicjatywa Polaka

20.03.2022 09:43

Arkadiusz Milik w barwach Olympique Marsylii pokazuje klasę na boisku, jak i poza nim. W ostatnim czasie do Polaka dotarło urocze wideo z młodym kibicem OM. Nasz reprezentant sprawił fanowi miłą niespodziankę.

Arkadiusz Milik
fot. Instagram screen/Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik przeżywa ostatnio fantastyczny okres we Francji. Polak świetnie odnalazł się w Ligue 1 oraz Marsylii, w której barwach strzelił 29 goli w 45 meczach. Zważywszy na delikatne problemy zdrowotne te liczby mogą imponować.

Polski snajper cieszy się dobrą prasą wśród francuskich ekspertów i dziennikarzy, którzy często krytykowali trenera Jorge Samapoliego, za nie wystawianie 28-latka w pierwszym składzie. Kibice również poddawali w wątpliwość wybory argentyńskiego szkoleniowca, ponieważ wszyscy zgodnie twierdzą, że takiego napastnika OM nie miało od dawna. 

Kapitalny gest Arkadiusza Milika

Boiskowe wyczyny naszego reprezentanta rozpalają serca kibiców, w tym tych najmłodszych. W sieci ukazał się krótki filmik z nieletnim chłopcem, który podczas przedmeczowej prezentacji zawodników mocno dopinguje Milika. Filmik nie uszedł uwadze reprezentantowi Polski, który postanowił sprawić mu miłą niespodziankę.

Na Instagramie Milika pojawiło się zdjęcie ze wspominanym młodym kibicem. "Dziękuje ci za miłość, zrobię wszystko, żeby na to zasłużyć" - napisał napastnik. Internauci pochwalili taką inicjatywę. "Zbyt słodkie", "Król Arkadiusz", "Brawo! Gratulacje za ten gest" - pisali pod najnowszym postem.

loader

RadioZET.pl/Instagram/arekmilik