Zamknij

Kadrowicz odejdzie z klubu pod koniec okienka? Media łączą Milika z Juventusem

22.08.2022 14:06

W mediach wrócił temat transferu lub wypożyczenia Arkadiusza Milika do Juventusu. - Nie można wykluczyć, że dojdzie do takiego ruchu tuż przed końcem okna transferowego – poinformowało dziś Radio RMC. Wiele zależy jednak od chęci piłkarza, który dobrze czuje się w Marsylii, a także powodzenia innych ruchów, które planuje wykonać Juventus.

Kadrowicz odejdzie z klubu pod koniec okienka? Media łączą Milika z Juventusem
fot. Adil Benayache/SIPA/SIPA/East News

Arkadiusz Milik mógłby odejść do Juventusu pod koniec okienka transferowego, ale nie osiągnięto jeszcze porozumienia między dwoma klubami. Olympique Marsylia i Stara Dama są w kontakcie w sprawie polskiego napastnika. W sprawie nie dokonano jednak żadnego postępu w ciągu ostatnich 48 godzin – przekazali dziennikarze RMC.

Francuskie radio poinformowało, że Arkadiusz Milik dobrze czuje się w Marsylii, a jego relacje z Igorem Tudorem są lepsze niż z poprzednim trenerem: Jorge Sampaolim. -Z naszych informacji wynika, że Milik zgodzi się na opuszczenie Marsylii tylko wtedy, gdy pojawi się klub grający w Lidze Mistrzów, a także grający w znanej mu lidze, co ma rozwiązać ewentualny problem z aklimatyzacją. To szczególnie ważne w kontekście zbliżających się mistrzostw świata – informuje RDC.

Arkadiusz Milik mógłby trafić do Juventusu, gdyby turyńczykom nie udał się transfer Memphisa Depaya z Barcelony. Podstawowym napastnikiem Juve jest Dusan Vlahović, którego zastępuje Moise Kean. W roli atakującego występuje też nominalny skrzydłowy – Angel di Maria.

Arkadiusz Milik w Starej Damie najprawdopodobniej pełniłby rolę rezerwowego. Polak w tym sezonie Ligue 1 zagrał w dwóch meczach – ze Stade Reims i Nantes. W obu zszedł z boiska po mniej niż 70 minutach gry.

loader

RadioZET.pl/PAB