Gole w meczu Salzburg - Bayern. Tak padały bramki w Lidze Mistrzów

16.02.2022 23:15

RB Salzburg zremisował z Bayernem Monachium 1:1. Rewanż odbędzie się 8 marca w Niemczech. Zobacz wideo z bramek w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Salzburg - Bayern

Wydawało się, że Bayern bez większych problemów poradzi sobie w pierwszym meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Jednak Red Bull Salzburg postawili się rywalom i oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie.

Już w 21. minucie Karim Adeyemi zagrał na lewo do Adamu, a ten mocnym uderzeniem pokonał Svena Ulreicha.

Bawarczycy przez długi czas nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali. Mimo dominacji na tablicy wyników wciąż na prowadzeniu byli gospodarze.

Salzburg - Bayern: Zobacz bramki meczu LM

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się skromnym zwycięstwem austriackiego zespołu w 89. minucie Thomas Mueller zgrał piłkę tyłem do Comana, a ten wpakował futbolówkę do siatki.

Ostatecznie Bayern uciekł spod topora i zremisował z Salzburgiem 1:1. Rewanżowe starcie odbędzie się za niespełna trzy tygodnie.