Pilzno - Barcelona: Wideo goli w meczu Ligi Mistrzów. Zobacz wszystkie bramki

01.11.2022 21:34

Mecz Viktoria Pilzno - FC Barcelona zakończył udział Dumy Katalonii w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Zobacz wideo ze wszystkich bramek w spotkaniu Pilzno - Barcelona, w którym Blaugrana pokonała mistrzów Czech po emocjonującym starciu 4:2.

Zawodnicy Barcelony

Barcelona z przytupem rozpoczęła ostatni mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Już w 6. minucie zespół Xaviego wyszedł na prowadzenie za sprawą Marcosa Alonso, który dobił strzał Ansu Fatiego. Przy uderzeniu nie popisał się Jindrich Stanek, który pod ręką przepuścił futbolówkę.

Tuż przed przerwą wynik spotkania podwyższył Ferran Torres. W 44. minucie Jordi Alba głową dograł do Torresa, który dopełnił formalności, pakując futbolówkę z bliskiej odległości. Sytuacja była jeszcze sprawdzana przez VAR, który wykluczył pozycję spaloną Alby.

Po zmianie stron w 50. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Viktorii Pilzno, gdzie Tomas Chory był faulowany przez Pablo Torre. Do jedenastki podszedł sam pokrzywdzony i pokonał Marca Andre Ter Stegena.

Viktoria Pilzno - Barcelona: Zobacz wideo z bramek

Trzy minuty od straty bramki Barcelona odpowiedziała najlepiej jak mogła, gdzie ponownie na listę strzelców wpisał się Ferran Torres. 22-letni napastnik dostał bardzo dobre podanie z prawego skrzydła od Raphinhii i pokonał Stanka.

Viktoria Pilzno uwierzyła w swoje możliwości, zdobywając po raz drugi gol kontaktowego w 63. minucie. Ter Stegen został zaskoczony przez Chorego, który wykorzystując świetne dośrodkowanie Adama Vlkanova, pokonał niemieckiego golkipera.

W 75. minucie Barca wróciła do bezpiecznego dwubramkowego prowadzenia za sprawą Pablo Torre. 19-latek wbiegł w pole karne i huknął piłkę pod poprzeczkę. Jednocześnie pomocnik ucierpiał w tej sytuacji i był zmuszony opuścić murawę.

Ostatecznie Viktoria Pilzno przegrała z Barceloną 2:4.