Liga Mistrzów: Pewne zwycięstwo Milanu, remis Szachtara w Warszawie

14.09.2022 20:45

AC Milan pokonał u siebie Dinamo Zagrzeb 3:1 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, natomiast Szachtar Doniec zremisował w Warszawie z Celtikiem 1:1. Sprawdź WYNIKI meczów LM ze środy godz. 18:45!

AC Milan

Strzelanie w meczu Milanu z Dinamem Zagrzeb rozpoczął w 45. minucie celnym rzutem karnym Francuz Olivier Giroud

Tuż po przerwie piłkę do siatki, po asyście Portugalczyka Rafaela Leao, wpakował Belg Alexis Saelemaekers, a kontaktowe trafienie dla Dinama zaliczył po pięknej dwójkowej akcji z Bruno Petkovicem Mislav Orsic.

Pewne zwycięstwo Milanu, remis Szachtara w Warszawie

Wynik ustalił w 77. minucie spotkania Tommaso Pobega. Tym samym "Rossoneri" z czterema punktami na koncie prowadzą na ten moment w grupie E.

W pojedynku Szachtara Donieck z Celtikiem jedyne bramki padły w pierwszych minutach. Najpierw piłkę do własnej bramki - po akcji Japończyka Reo Hatate - posłał Artem Bondarenko.

Następnie drugą bramkę w tej edycji LM zdobył Mykhailo Mudryk. Wcześniej Ukrainiec strzelił gola RB Lipsk.

Pozostałe środowe mecze drugiej kolejki fazy grupowej Champions League rozpoczną się o godzinie 21:00.