Bayern bezlitosny dla Barcelony. Zobacz wideo z bramek Ligi Mistrzów

26.10.2022 21:14

Bayern Monachium nie zostawił złudzeń Barcelonie. Bawarczycy po golach Sadio Mane i Erica Maxima Choupo-Motinga prowadzili 2:0 po pierwszej połowie. Po zmianie stron gola w ostatniej akcji meczu strzelił Benjamin Pavard.

Gol Sadio Mane

Bayern Monachium już w dziesiątej minucie spotkania z Barceloną strzelił gola. Kapitalne prostopadłe podanie Serge'a Gnabry'ego wykorzystał Sadio Mane, który przelobował Marc-Andre ter Stegena.

Bawarczycy poszli na ciosem 20 minut później. Serge Gnabry ponownie zagrał fantastyczną piłkę, tym razem do Erica Maxima Choupo-Motinga, który w trudnej sytuacji posłał piłkę pomiędzy nogami ter Stegena i tym samym podwyższył prowadzenie gości.

W ostatniej akcji meczu goście dobili Blaugranę po rzucie rożnym. Gnabry ponownie zaliczył asystę przy trafieniu, tym razem Benjamina Pavarda. Francuz z najbliższej odległości trafił do siatki i ustalił wynik meczu.