Zamknij

Były piłkarz Eintrachu i jego żona pobici. Bestialstwo fanów Barcelony

Hubert Majewski
17.04.2022 13:59

Kibice Barcelony byli wściekli po tym jak ich drużyna przegrała z Eintrachtem Frankfurt i odpadła z Ligi Europy. Niektórzy z nich pobili fanów gości, którzy licznie przybyli do stolicy Katalonii. Jednym z nich był były piłkarz i jego żona. Policja nie udzieliła pomocy.

Martin Fenin
fot. Instagram screen/martin.fenin_official

Eintracht Frankfurt zagrał na nosie wszystkim fanom Barcelony. Niemiecki klub po prawdziwym koncercie na Camp Nou wyeliminował z Ligi Europy "Dumę Katalonii". Na dodatek goście przyjezdnych  wprost podbili stadion "Blaugrany". W mediach mówiono, że do stolicy Katalonii przyjechało około 30 tysięcy kibiców. Ich doping wręcz zagłuszył fanów gospodarzy.

Taki obrót spraw nie spodobał się kilku kibicom Barcelony, którzy postanowili wyładować swoją złość na sympatykach gości. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak fan Eintrachtu jest kopany i bity przez grupę osób wspierających "Blaugranę".

Bestialski atak kiboli Barcelony na byłym piłkarzu Eintrachtu [WIDEO]

Jak się okazało był to były piłkarz niemieckiej drużyny. Chodzi o Czecha Martina Fenina, który w latach 2008-2011 był zawodnikiem Eintrachtu. W sobotę dodał post w mediach społecznościowych, w którym wyjaśnia, że to on jest ofiarą ze słynnego wideo. Wyjawił też, że ucierpiała jego żona.

"Po meczu ja i moja żona zostaliśmy pobici. Później spędziliśmy 36 godzin na posterunku policji bez żadnej pomocy: bez jedzenia, bez picia. Czyste szaleństwo - skomentował pod postem z wideo, na którym widać jego pobicie. Brawo Barca, brawo Hiszpania" - napisał na Instagramie.

loader

RadioZET.pl/martin.fenin_official