Antony zaczarował Old Trafford. Tę sztuczkę Brazylijczyka trzeba zobaczyć

27.10.2022 22:55

Manchester United gra u siebie z Sheriffem Tiraspol o awans do fazy pucharowej Ligi Europy. W pierwszej połowie, przy stanie 0:0, niesamowitą sztuczką popisał się skrzydłowy "Czerwonych Diabłów" - Antony. To wideo po prostu musisz zobaczyć!

Antony

Do 38. minuty Manchester United remisował z Sheriffem Tiraspol w meczu o awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale to nie przeszkodziło jednemu z zawodników "Czerwonych Diabłów" w popisaniu się swoimi dryblerskimi umiejętnościami.

Mowa oczywiście o Antonym, a więc skrzydłowym "The Red Devils" rodem z Brazylii. Reprezentant "Canarinhos" dostał podanie od swojego rodaka Casemiro na prawe skrzydło, przyjął piłkę, po czym... zrobił z nią trzy szybkie, dynamiczne obroty i zagrał zwrotnie do byłego pomocnika Realu Madryt w pole karne.

Na nieszczęście dla Antony'ego jego zagranie było niecelne, przez co Brazylijczyk został mocno skrytykowany w mediach społecznościowych zarówno przez kibiców, jak i ekspertów. Chociaż części z nich spodobała się kreatywność 22-latka, to jednak zdecydowana większość dopatrywała się w jego zagraniu nonszalancji i braku szacunku do rywala.

Manchester United grał jednak zdecydowanie lepiej od mistrza Mołdawii, czemu wyraz dał wreszcie w 44. minucie. Gola na 1:0 strzelił wówczas Portugalczyk Diogo Dalot.

W drugiej połowie, już bez zmienionego w przerwie Antony'ego, po bramce dołożyli Marcus Rashford i słynny Cristiano Ronaldo. Dzięki zwycięstwu 3:0 "The Red Devils" zapewnili już sobie awans do 1/16 finału LE. Za tydzień powalczą z Realem Sociedad o pierwsze miejsce w grupie, a więc bezpośredni awans do 1/8 finału.