Zamknij

Lewandowski z żoną Anną na gali Złotej Piłki. Wyglądali jak milion dolarów

17.10.2022 20:28

Robert Lewandowski pojawił się na gali Złotej Piłki 2022 wraz z żoną Anną. Zarówno piłkarz Barcelony, jak i trenerka fitness wyglądali obłędnie. Zobacz galerię ich zdjęć z czerwonego dywanu!

Lewandowscy
fot. Twitter/TVP Sport/screen

Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Złotej Piłki 2022 i wyglądali obłędnie. Ich ubiory, w których zaprezentowali się na czerwonym dywanie, wywołały lawinę pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych.

Lewandowska ubrana jest w czerwoną suknię z dekoltem i odkrytymi plecami oraz częścią brzucha. Po jej talii widać, że znajduje się obecnie w świetnej formie fizycznej.

Lewandowski z żoną Anną na gali Złotej Piłki

Napastnik Barcelony ma z kolei na sobie klasyczny, czarny garnitur oraz tego samego koloru muchę. Pod spodem widać śnieżnobiałą koszulę z ciemnymi guzikami.

"Najlepszy wygląd Ani do tej pory", "Oceniam na 20 - Ania Lewandowska zjawiskowa", "Ania słodziutka, Lewy przystojniacha" - to tylko niektóre z komentarzy kibiców pod zdjęciami Lewandowskich.

Chociaż Robert Lewandowski nie zdobył głównej nagrody na tej gali, a więc Złotej Piłki, to otrzymał inną statuetkę. Mowa o nagrodzie dla najlepszego strzelca im. Gerda Muellera.

A tutaj więcej zdjęć Roberta i Anny Lewandowskich:

Lewandowscy 1
fot. ALAIN JOCARD/AFP/East News
Lewandowscy 2
fot. PAP/EPA/Mohammed Badra

RadioZET.pl