Obserwuj w Google News

Lewandowski widział swoje memy z Igą Świątek. Ta reakcja mówi wiele

1 min. czytania
20.09.2022 13:53
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski był w ostatnim czasie bohaterem wielu memów z Igą Świątek. Sam przyznał zresztą, że widział niektóre z nich. Jaka była jego reakcja?

Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Lewandowski to bez wątpienia człowiek, który ma do siebie spory dystans. Dlatego też na pytanie o memy ze swoim udziałem odpowiedział z uśmiechem na twarzy. - Widziałem parę razy te memy, jeśli można je tak nazwać. Nie powiem, jest to fajne, śmieszne, ale oczywiście ja jestem osobą, która kibicuje innym sportowcom niż zazdrości. Parę jednak widziałem i są one topowe - przyznał w rozmowie z Tomaszem Włodarczykiem z serwisu meczyki.pl.

Oglądaj

Kto najlepszym sportowcem Polski 2022 roku?

Lewandowski, który jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, będzie mieć w tym roku ogromną konkurencję w walce o miano najlepszego polskiego sportowca 2022 roku. To właśnie tego tematu dotyczy większość memów z jego udziałem. Główną rywalką zawodnika FC Barcelony w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" będzie zapewne Świątek.

Polska zawodniczka zdominowała rywalizację w kobiecym tenisie w tym sezonie. Triumfowała w wielkoszlemowych French Open i US Open, a także awansowała na pozycję liderki światowego rankingu, na której pozostanie do końca sezonu.

O tytuł najlepszego sportowca 2022 roku w Polsce powalczą też zapewne żużlowy mistrz świata Bartosz Zmarzlik czy siatkarski wicemistrz świata Bartosz Kurek.

34-letni napastnik stawił się już na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w czwartek rozegra kolejny mecz Ligi Narodów UEFA. Rywalem biało-czerwonych będzie Holandia. Poprzednie starcie obu ekip zakończyło się remisem 2:2.

RadioZET.pl/meczyki.pl