Zamknij

Z nimi trzymają się Lewandowscy w Barcelonie. Zdjęcie hitem sieci

31.10.2022 15:16

Robert i Anna Lewandowscy szybko znaleźli wspólny język z innymi zawodnikami FC Barcelony i ich partnerkami. Furorę w internecie zrobiło ostatnie zdjęcie ze wspólnego wyjścia. Z kim w stolicy Katalonii trzyma się polska para?

Robert i Anna Lewandowscy
fot. Instagram

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widzimy Roberta i Annę Lewandowskich w towarzystwie trzech piłkarzy FC Barcelony i ich żon. Oprócz "Lewych" na fotografii znaleźli się Marc-Andre ter Stegen, Sergi Roberto i Frenkie de Jong. Tym samym wiemy już, z kim polska para nawiązała w Barcelonie bliższą relację.

Piłkarze FC Barcelony z żonami

Nie jest zaskakujące, że Lewandowscy trzymają się z Ter-Stegenem. Przez lata mieszkali przecież w Monachium i tym samym mogą swobodnie porozumiewać się w języku niemieckim. Z pomocą przychodzi zapewne też angielski, a nie zdziwilibyśmy się też, gdyby polska para potrafiła już posługiwać się hiszpańskim. Anna Lewandowska o podjęciu nauki języka hiszpańskiego informowała w social mediach jeszcze długo przed ogłoszeniem transferu.

Robert Lewandowski przeniósł się tego lata z Bayernu do Barcelony za 45 milionów euro. W tym sezonie zagrał dla klubu z Camp Nou 17 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 18 goli i dołożył do tego 4 asysty.

RadioZET.pl