Zamknij

Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją na Camp Nou. Wyglądała nieziemsko

05.08.2022 14:38

Robert Lewandowski został w piątek zaprezentowany na Camp Nou jako nowy piłkarz Barcelony. Polak pojawił się na murawie z rodziną: żoną, matką oraz siostrą. Zachwyciła, jak zwykle, przede wszystkim Anna Lewandowska, która prezentowała się na płycie boiska wręcz nieziemsko!

Lewandowscy
fot. FC Barcelona/screen

Robert Lewandowski wreszcie doczekał się swojej oficjalnej prezentacji w Barcelonie na Camp Nou. Na powitaniu Polaka z kibicami "Dumy Katalonii" pojawiła się również jego rodzina.

Do zdjęć prócz Anny Lewandowskiej pozowały również matka piłkarza Iwona Lewandowska, siostra "Lewego" Milena Lewandowska-Miros oraz teściowa Maria Stachurska. Nie zabrakło też przyjaciół zawodnika, czyli m.in. Tomasza Zawiślaka czy Marcina Kulczyka.

Lewandowska zachwyciła stylizacją na Camp Nou

Szczególnie dobrze - jak zdążyła już nas do tego przyzwyczaić - prezentowała się na murawie Camp Nou Anna Lewandowska. Trenerka personalna postawiła tym razem na kreację od słynnego duetu Dolce & Gabbana. Zarówno 33-latka, jak i kapitan reprezentacji Polski chętnie i często sięgają po ubrania i dodatki z włoskiego domu mody. W stylizacjach od D&G mogliśmy ich już zobaczyć m.in. podczas gali wręczenia Złotej Piłki w 2021 roku.

Podczas prezentacji męża na Camp Nou Lewandowska pokazała się w krótkiej błękitnej sukience z delikatnym kwiatowym motywem. Ten model kosztuje 1550 euro, czyli około 7300 zł. No stopach miała białe sandały z oryginalnym obcasem. Koszt takiego obuwia to 950 euro, czyli blisko 4500 zł. Chociaż łączny koszt takiej kreacji jest duży, bowiem niespełna 12 tysięcy złotych, to trzeba przyznać, że "Lewa" prezentowała się znakomicie!

Lewandowscy (1)
fot.
Lewandowscy2
fot.
Lewandowscy-3
fot.
Lewandowscy
fot.

RadioZET.pl