Zamknij

Kolejna wielka wpadka Barcelony. Nie kupisz koszulki Roberta Lewandowskiego

19.07.2022 18:29

Od momentu kiedy Robert Lewandowski oficjalnie opuścił Bayern Monachium, cała Barcelona oszalała na punkcie Polaka. Okazuje się, że teraz wszyscy chcą mieć koszulkę z jego nazwiskiem. Pojawił się jednak związany z tym... wielki problem.

Robert Lewandowski
fot. KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Chociaż Robert Lewandowski wciąż nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany w barwach Barcelony, w mieście już wszyscy oszaleli na punkcie polskiego napastnika. Najlepszym dowodem na to jest sytuacja, która miała miejsce w sklepie "Botiga" na Camp Nou. Przedstawił ją jeden z polskich kibiców "Blaugrany" na Twitterze - Adrian Białkowski.

Okazuje się, że kibice, którzy chcą kupić sobie koszulkę z nazwiskiem Lewandowskiego na plecach, nie są w stanie... Dlaczego? Okoliczności są kuriozalne.

W Barcelonie nie kupisz koszulki Lewandowskiego

"W Botidze na Camp Nou nie można zrobić nadruku «Lewandowski». Powód? Skończyły się literki «W». Pracownicy sklepu mówią, że «cały świat chce Lewandowskiego»" - napisał Białkowski na Twitterze.

Pod wpisem kibica Barcy rozgorzała wielka dyskusja. Jeden z internautów napisał, że był w innym sklepie w Barcelonie i tam z kolei zabrakło rozmiarów koszulek, a w sklepie było "mnóstwo ludzi".

Robert Lewandowski odszedł z Bayernu Monachium po ośmiu latach. W tym czasie wystąpił w barwach Bawarczyków łącznie w 375 meczach, w których strzelił 344 gole i zaliczył 72 asysty. Teraz Polak ma stanowić o sile Barcelony. W nowym zespole ponownie przywdzieje trykot z numerem "9".

loader

RadioZET.pl/Twitter/Adrian Białkowski