Zamknij

Kibic chciał okraść Lewandowskiego! Na miejsce wezwano policję

Maciej Walasek
18.08.2022 19:15

Robert Lewandowski padł ofiarą nieprzyjemnego incydentu z udziałem jednego z kibiców. Jak dowiedział się dziennik "Mundo Deportivo", gdy reprezentant Polski zatrzymał się przy fanach pod sportowym kompleksem Barcelony, jeden z nich otworzył drzwi od strony pasażera, próbując ukraść napastnikowi telefon komórkowy.

Robert Lewandowski
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Robert Lewandowski przygotowuje się do drugiej kolejki La Liga, w której z Barceloną podejmie na wyjeździe Real Sociead. W czwartek 33-latek udał się na trening do Ciutat Esportiva - kompleksu sportowego Dumy Katalonii.  Z informacji podanych przez "Mundo Deportivo" wynika, że kiedy napastnik biało-czerwonych zatrzymał się przy kibicach, jeden z nich otworzył jego drzwi od strony pasażera i próbował ukraść telefon komórkowy piłkarza.

Lewandowski okradziony. Polak ruszył w pogoń za złodziejami

Na ten moment nie wiemy, czy sprawca dopiął swego. Na miejsce została wezwana katalońska policja.

Z kolei kataloński "Sport" dowiedział się, że złodziei było dwóch. Mieli oni ukraść Lewandowskiemu nie tylko telefon komórkowy, ale także zegarek. Według dziennikarzy Lewandowski sam ruszył w pogoń za przestępcami. Na szczęście funkcjonariusze zdołali ich zatrzymać i aresztować.

Alfredo Martinez przekazał, że dwóch młodych mężczyzn ukradło Lewandowskiemu zegarek marki Patek Philippe wart około 70-80 tys. euro. Sprawcy mieli wykorzystać moment, kiedy "Lewy" rozdawał autografy. Polak miał stracić złodziei z oczu, ale przestępców udało się złapać stróżom prawa.

loader

RadioZET.pl