Zamknij

Aubameyang po napadzie ma złamaną szczękę. Co dalej z transferem do Chelsea?

Paweł Żurek
31.08.2022 14:53

Pierre Emerick Aubameyang ma złamaną szczękę. Będzie musiał pauzować przez 4-5 tygodni – poinformował David Ornstein z The Athletic. Gabończyk został napadnięty przez złodziei we własnym domu. Przestępcy m.in. uderzyli go metalowym prętem.

Aubameyang ma złamaną szczękę po napadzie. Co dalej z transferem do Chelsea?
fot. JOSEP LAGO/AFP/East News

Pierre Emerick Aubameyang w ostatnich dniach okienka transferowego może trafić z Barcelony do Chelsea. Według The Athletic, oba kluby cały czas negocjują, a obecnie brane pod uwagę są dwie opcje – zakup lub wypożyczenie.

Sytuację skomplikował przerażający napad, którego ofiarą była cała rodzina Aubameyanga. Gabończyk we własnym domu został pobity, związany i uderzony metalowym prętem. Złodzieje, którzy dokonali napadu, związali też jego żonę i dzieci. „Auba” ma złamaną szczękę, przez co będzie musiał pauzować przez ok. 4-5 tygodni.

Nie wiadomo jeszcze, czy Aubameyang będzie musiał przejść operację. Od tego będzie uzależniona data powrotu piłkarza do gry.

"Nie ma jeszcze porozumienia Chelsea z Barceloną, ani ustalonych warunków umowy. Można się spodziewać, że dojdzie do kompromisu z zawodnikiem, po czym oba kluby ustalą cenę za zawodnika" – pisze David Ornstein z The Athletic.

loader

RadioZET.pl/PAB