Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek w studiu na żywo. Na gościa zawaliła się ściana z telewizorem

2 min. czytania
11.03.2021 12:58
Zareaguj Reakcja

Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło w środę podczas jednego z pomeczowych programów na żywo w sportowej telewizji ESPN Colombia. Ściana z telewizorem zawaliła się na gościa studia, Carlosa Orduza. Na szczęście Kolumbijczykowi nic się nie stało.

ESPN
fot. ESPN Colombia/screen
  • Do koszmarnego wypadku doszło podczas transmisji na żywo sportowego programu ESPN FC Radio Colombia
  • Na gościa studia, Carlosa Orduza, zawaliła się ściana z telewizorem
  • Chociaż wypadek wyglądał naprawdę okropnie, poszkodowanemu na szczęście nie stało się nic poważnego

Okropnie wyglądający wypadek Carlosa Orduza miał miejsce podczas zwyczajowego piłkarskiego programu na żywo - ESPN FC Radio Colombia.

Transmisja przebiegała bez żadnych problemów, gdy nagle na gościa studia zawaliła się ściana z telewizorem. Wielki ekran spadł na okolice szyi dziennikarza, sprawiając, że mężczyzna silnie uderzył głową o blat stołu.

Koszmarny wypadek w studiu ESPN. Ściana zawaliła się na gościa [WIDEO]

Kamera szybko zwróciła się na twarz prowadzącego, a ten, po chwilowym, choć gigantycznym szoku, zaprosił widzów z miną profesjonalisty na krótką przerwę.

Co szokujące, ale i bardzo szczęśliwe, chociaż wypadek wyglądał doprawdy koszmarnie, Orduzowi niemal nic się nie stało. Niedługo po całym zajściu Kolumbijczyk opublikował nagranie na swoim Twitterze, w którym zapewnił, że nic mu nie jest. Widać było jednak, że twarz ma całą zapudrowaną, a okolice nosa, oczu i czoła - silnie opuchnięte.

"Chcę wam powiedzieć, że czuję i mam się dobrze, właśnie byłem badany, i, prócz strachu, nie stało mi się zupełnie nic. Wszyscy byli bardzo spokojni. Dziękuję wam bardzo, że wspólnie się o mnie martwiliście" - powiedział Orduz w krótkim wideo.

ESPN FC Radio Colombia to codzienny program z informacjami ze świata piłki nożnej nadawany, jak sama nazwa wskazuje, w Kolumbii. Sama ESPN to amerykańska całodobowa stacja telewizyjna poświęcona tematyce sportowej, powstała w 1979 roku.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/ESPN Colombia