Zamknij

Miał być Lech, a jest zaplecze Premier League. Kadrowicz zmienia klub

01.09.2022 18:31

Michał Helik najprawdopodobniej zmieni klub w ostatnim dniu okienka transferowego. Polak ma zasilić szeregi drugoligowego Huddersfield Town. Taką informację w programie "Okno Transferowe" na kanale Meczyki.pl przekazał Piotr Koźmiński.

Michał Helik
fot. Adam Jastrzebowski/REPORTER

W poprzednim sezonie Michał Helik spadł z Barnsley do League One (odpowiednik trzeciej ligi polskiej). Środkowy obrońca przez okres trwania okienka transferowego był kuszony przez kilka klubów.

Zakusy na Polaka starał się zrobić Lech Poznań. Mistrz Polski miał olbrzymie braki na środku defensywy, stąd próba sprowadzenia 26-latka. W mediach informowano, że transfer jest bliski finalizacji, jednak ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia.

Helik blisko nowego klubu

Jak się teraz okazuje, Helik wróci do Championship. Taką informację przekazał Piotr Koźmiński na kanale Meczyki.pl. - Dostałem informację, że Michał Helik na sto procent przejdzie do Huddersfield Town - przekazał dziennikarz WP Sportowych Faktów w programie "Okno Transferowe".

Michał Helik gra na wyspach od dwóch lat. Do Wielkiej Brytanii trafił z Lecha Poznań. Reprezentant Polski w przeszłości bronił barw takich drużyn jak Cracovia czy Ruch Chorzów.

loader

RadioZET.pl/Meczyki.pl