Obserwuj w Google News

Grali z Holandią, Michniewicz wysłał ich na trybuny. Bezwzględna decyzja selekcjonera

Maciej Walasek
2 min. czytania
25.09.2022 13:41
Zareaguj Reakcja

Trzech piłkarzy reprezentacji Polski odesłanych na trybuny na mecz z Walią. Czesław Michniewicz skreślił trójkę zawodników, którzy wystąpili w czwartkowym starciu z Holandią, ale nie zagrają w Cardiff. UEFA opublikowała listę z kadrą meczową biało-czerwonych.

Czesław Michniewicz
fot. JOHN THYS/AFP/East News

Czesław Michniewicz zareagował po porażce z Holandią 0:2, gdzie reprezentacja Polski pokazała się z fatalnej strony. Selekcjoner postanowił wyciągnąć wnioski i w jednej ze swoich decyzji postanowił odesłać na trybuny Karola Linettego, Przemysława Frankowskiego i Mateusza Klicha.

Walia - Polska: Trzech kadrowiczów skreślonych przez Michniewicza

Ci piłkarze zagrali w spotkaniu z Holandią na PGE Narodowym, ale wiemy na pewno, że nie pomogą drużynie w wyjazdowym starciu z Walią. Nazwiska tych graczy nie znalazły się bowiem w kadrze meczowej biało-czerwonych. Dodatkowo w zespole zabraknie Radosława Majeckiego i Pawła Dawidowicza.

Karol Linetty, który grał od początku meczu z Holandią został zmieniony przez Arkadiusza Milika w przerwie spotkania. Przemysława Frankowskiego w 79. minucie zmienił Bartosz Bereszyński. Natomiast Mateusz Klich pojawił się na murawie w 70. minucie, zastępując Sebastiana Szymańskiego.

Redakcja poleca

Do kadry meczowej powrócił Tomasz Kędziora, Jakub Kamiński, czy Jakub Piotrowski. Dodatkowo szkoleniowiec będzie mógł skorzystać z usług Szymona Żurkowskiego, który opuścił pojedynek z Holandią z powodu pauzy za żółte kartki.

Mecz Walia - Polska na żywo będzie relacjonowany na sport.radiozet.pl. Wynik meczu będzie można śledzić od godziny 20:45.

Przypomnijmy, że Polacy zagrają z Walią o pozostanie w Dywizji A Ligi Narodów. Aby biało-czerwoni utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywek muszą co najmniej zremisować z rywalami.

RadioZET.pl