Włosi mistrzami Europy. Zobacz wszystkie bramki finału Euro 2020

11.07.2021 23:54

Włochy - Anglia: GOLE finału Euro 2020. Reprezentacja Włoch została nowym mistrzem Europy. W finale po rzutach karnych pokonali Anglików 3:2. Zobacz wszystkie gole w finale Euro 2020.

Włochy - Anglia BRAMKI

Włochy - Anglia: GOLE finału Euro 2020. Reprezentacja Włoch została mistrzem Europy, pokonując Anglię w rzutach karnych.

Anglicy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania. W pierwszej akcji Synów Albionu Luke Shaw świetnie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i pewnym uderzeniem pokonał Gianluigiego Donnarummę.

Włochy - Anglia: Bramki finału Euro 2020

W drugiej połowie finału Euro po ponad godzinie gry Włosi doprowadzili do remisu. Po rzucie rożnym dla Italii, w polu karnym Anglii doszło do zamieszania. Piłka wylądowała pod nogami Leonardo Bonucciego, który wpakował piłkę do siatki.

Po regulaminowym czasie gry do wyłonienia nowego mistrza Europy potrzebna była dogrywka. Po dodatkowych 30 minutach potrzebne były rzuty karne. W serii jedenastek górą byli Włosi, którzy wygrali z Anglikami 3:2