Zamknij
Alice i Alvaro Morata
  • M4
  • M1
  • M3
  • 6 Zobacz
fot. Alter Photos/Sipa USA/East News

Alice Campello-Morata opublikowała na swoim profilu na Instagramie treść skandalicznych wiadomości, jakie dostała po meczu Hiszpania - Włochy w półfinale Euro 2020 (2021). Internauci grozili jej spaleniem domu i życzyli dzieciom śmierci.

Alvaro Morata, mimo że jest piłkarzem Juventusu, we wtorkowy wieczór nie cieszył się sympatią włoskich kibiców. To właśnie on zdobył dla Hiszpanii bramkę na 1:1, która dała jego drużynie dogrywkę. Fakt, że strzelił gola reprezentacji Włoch, mocno oburzył niektórych kibiców Italii. To, co wypisywali do jego żony na Instagramie, przekracza jednak wszystkie granice przyzwoitości.

Hejt na żonę i rodzinę Alvaro Moraty - komentarze

Alice opublikowała na swoim profilu część wiadomości, jakie dostała. Przytaczamy niektóre z nich: "Życzę śmierci twoim dzieciom", "Twój mąż i twoje dzieci mają raka", "Nie waż się wstawiać zdjęć gola Moraty, bo przyjdę do ciebie, spalę ci dom i pokażę to wszystko w relacji na żywo".

Przypomnijmy, że mecz Hiszpania - Włochy zakończył się remisem 1:1. W rzutach karnych lepsi okazali się reprezentanci Italii, którzy w niedzielę zagrają w finale Euro 2020 (2021) z Anglią.

loader

Alvaro i Alice Morata - ŚLUB, DZIECI, HISTORIA PARY

Alvaro i Alice poznali się podczas pierwszej przygody hiszpańskiego piłkarza z Juventusem. Morata grał w Turynie w latach 2014-2016. Para wzięła ślub w 2017 roku w Wenecji. Ma trójkę synów.

Po odejściu z Juventusu Hiszpan spędził sezon w Realu Madryt. Następnie przeniósł się do Chelsea, a potem trafił do Atletico Madryt. Od 2020 roku ponownie jest graczem Juve.