Zamknij

Polska - Szwecja. Wściekły kibic wyrzucił telewizor przez okno

24.06.2021 11:08

Wynik meczu Polska – Szwecja zasmucił wszystkich kibiców, którzy po remisie z Hiszpanią liczyli na awans do fazy pucharowej mistrzostw Europy. Jednego z widzów z Kościana (woj. wielkopolskie) rezultat środowego spotkania dotknął szczególnie mocno. Kibic przejął się na tyle, że wyrzucił telewizor z okna.

Polska - Szwecja. Po meczu wściekły kibic wyrzucił telewizor przez okno
fot. PAP/EPA/Dmitry Lovetsky / POOL
  • Polska przegrała ze Szwecją 2:3 w ostatnim meczu grupowym na Euro. Nasza kadra zajęła ostatnie miejsce w grupie i odpadła z Euro
  • Jeden z mieszkańców Kościana (woj. wielkopolskie) był tak przejęty grą naszych reprezentantów, że wyrzucił telewizor przez okno

Po meczu Polska - Szwecja Mieszkaniec Kościana wyrzucił telewizor przez okno mieszkania, które znajduje się na 3. piętrze w bloku. Doszło do tego ok .godziny 20 na osiedlu Piastowskim.

- Na miejsce wezwano policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Osoba zgłaszająca wskazała mundurowym okno, z którego prawdopodobnie wyrzucono telewizor – czytamy na portalu kosciannasygnale.pl, który jako pierwszy poinformował o sprawie.

W momencie policyjnej interwencji mieszkanie, z którego wyrzucono telewizor, było puste. Policja poinformowała, że w całym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Polska - Szwecja. Kibic wyrzucił telewizor przez okno

Mecz Polska - Szwecja, a zwłaszcza jego rezultat, był dla wszystkich kibiców naszej kadry dużym rozczarowaniem. Polacy przegrali 2:3 i zajęli ostatnie miejsce w grupie. Szwedzi w 1/8 finału zagrają z Ukrainą, a Hiszpanie z Chorwacją. Słowacja, podobnie jak Polska, odpadła z turnieju. 

RadioZET.pl/kosciannasygnale.pl/PAB