Zamknij

Paulo Sousa nagrał specjalne WIDEO z podziękowaniami dla kibiców

21.06.2021 17:41

Paulo Sousa przed meczem Polska - Szwecja nagrał specjalny komunikat do polskich kibiców. Selekcjoner biało-czerwonych wyraził ogromną wdzięczność za wsparcie, jakie fani okazują jego drużynie.

Paulo Sousa
fot. Twitter/Łączy nas piłka

- Chciałbym przekazać naprawdę wielkie podziękowania od piłkarzy i sztabu dla wszystkich Polaków. Dla tych, którzy są w domu, ale przede wszystkim dla tych, którzy przybyli na stadion. Tak głośni, tak wspierający przez cały czas, po raz kolejny, w Hiszpanii. To było niesamowite. Byliście naprawdę mocni - powiedział Sousa w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

- Bardzo doceniamy to coś, co daje nam energię. Ani przez moment nie słyszeliśmy hiszpańskich kibiców, by tak wspierali swoją drużynę. Słyszeliśmy głównie was. Prosto z naszych serc - wielkie podziękowania. To dla nas wielka sprawa. Jestem naprawdę dumny, reprezentując wasz kraj, bo wy też sprawiacie, że naprawdę czujemy dumę. Dziękuję, trzymajcie tak dalej. Utrzymujcie tę wiarę i nadal pchajcie nas do przodu. Dajcie nam całą energię, jaką macie, a my zrobimy wszystko, by sprawić, że będziecie naprawdę dumni. Dziękuję jeszcze raz - podkreślił.

Polska - Szwecja. Paulo Sousa dziękuje kibicom za wsparcie - WIDEO

Reprezentacja Polski w ostatniej kolejce fazy grupowej Euro 2020 (2021) zagra ze Szwecją. Jeśli wygra, zapewni sobie awans do 1/8 finału. Każdy inny wynik wyeliminuje biało-czerwonych z turnieju.

Mecz Polska - Szwecja na żywo na sport.radiozet.pl. Początek w środę, 23 czerwca, o godzinie 18.00.