Zamknij

Fatalne prognozy przed meczem Polska - Szwecja. Szykuje się rekordowy upał

21.06.2021 23:46

Mecz Polska - Szwecja zostanie rozegrany w 32 stopniach Celsjusza, rekordowym upale w Sankt Petersburgu. Już w poniedziałek w mieście nad Newą padł rekord z 2006 roku, gdy temperatura sięgnęła 30,7 st. Celsjusza.

Kamil Glik
fot. PAP

Rekordowe upały zapanowały w Sankt Petersburgu, gdzie trwają rozgrywki Euro 2020. O godz. 10 rano czasu lokalnego (9 rano czasu polskiego) w poniedziałek temperatura sięgnęła 30,7 st. Celsjusza. Wysokie temperatury utrzymają się przez cały obecny tydzień.

Poprzedni rekord takich upałów w czerwcu padł w 2006 roku i wynosił 30,4 st. Celsjusza.

Fatalne prognozy przed meczem Polska - Szwecja. Szykuje się rekordowy upał

32 stopnie Celsjusza meteorolodzy zapowiadają w mieście nad Newą na środę. Wieczorem tego dnia reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją na stadionie Gazprom Arena.

Prognozy na środę mówią o słabym wietrze i możliwych lokalnych krótkich deszczach i burzach, które jednak nie przyniosą ochłody.

Polska - Szwecja na żywo: Kiedy i o której godzinie mecz Euro 2020? Relacja live i wynik online

Mecz Polska - Szwecja w trzeciej kolejce fazy grupowej Euro 2020 w grupie E odbędzie się w środę, 21 czerwca, o godzinie 18:00, na Gazprom Arenie w Sankt Petersburgu. Relacja live i wynik online meczu Polska - Szwecja na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/PAP