Zamknij

Anna Lewandowska w wywiadzie dla hiszpańskiej TV. Wywołała duże poruszenie

20.06.2021 10:33

Anna Lewandowska wywołała ogromne poruszenie swoją wypowiedzią dla hiszpańskiej telewizji La Sexta. Tuż przed meczem Polska - Hiszpania została zapytana o przyszłość Roberta. Jej wypowiedź jest szeroko komentowana przez dziennikarzy i kibiców.

Anna Lewandowska
fot. Twitter

Lewandowska została "złapana" przez dziennikarza tuż przed stadionem w Sewilli, gdzie rozgrywany był mecz Polska - Hiszpania. Ten wypytywał ją o możliwy transfer Roberta do Hiszpanii. Przedstawiamy zapis rozmowy, która toczyła się w języku angielskim.

Dziennikarz: - Czy myślisz, że twój mąż chciałby grać tu, w Hiszpanii?
Lewandowska: - Zobaczymy, zobaczymy, może
Dziennikarz: - Może w Realu Madryt?
Lewandowska: - Może. Nie wiem, nie wiem, ale lubimy ligę hiszpańską.

Wywiad Anny Lewandowskiej dla hiszpańskiej TV - WIDEO

Słowa Lewandowskiej na nowo rozpoczęły w Hiszpanii dyskusję na temat tego, czy jej mąż faktycznie ma szansę na transfer do stolicy Hiszpanii.

Robert Lewandowski w przeszłości niejednokrotnie łączony był już z przenosinami do Realu Madryt. Najbliżej transferu było w 2014 roku, gdy Polakowi wygasał kontrakt z Borussią Dortmund. Kapitan biało-czerwonych zdecydował się jednak na podpisanie umowy z Bayernem, w którym gra do dziś.

loader

W ekipie z Monachium sięgnął po siedem mistrzostw Niemiec, trzy Puchary Niemiec, cztery Superpuchary Niemiec, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata. W 2020 roku otrzymał nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza świata.

Anna Lewandowska we wtorek będzie Gościem Radia ZET. Być może żona kapitana reprezentacji Polski odniesienie się do spekulacji na temat możliwego transferu jej męża.