Zamknij

Anglia - Szkocja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Euro 2020?

18.06.2021 20:02

Anglia - Szkocja: transmisja TV i online. Gdzie oglądać spotkanie grupy D Euro 2020 (2021)? Anglicy mogą zapewnić sobie awans do 1/8 finału turniej. Z kolei Szkoci walczą o pozostanie w grze. Sprawdź podstawowe informacje przed starciem Anglia - Szkocja.

Harry Kane
fot. GLYN KIRK/AFP/East News

Reprezentacja Anglii udanie rozpoczęła Euro 2020 (2021). Synowie Albionu po wyrównanej grze wgrali z Chorwacją 1:0 po golu Raheema Sterlinga. Niemniej jednak mecz był wyrównany, a zespół Garetha Southgate'a oddał jedynie jeden strzał więcej. Z kolei Szkoci ulegli Czechom w swoim pierwszym starciu na Euro 0:2,a dwie bramki dla rywali zdobył Patrick Schick. Szczególnym trafieniem był jego drugi gol z połowy boiska.

Reprezentacja Szkocji z zerowym dorobkiem zajmuje ostatnie miejsce w grupie D. Dlatego mecz przeciwko Anglii będzie dla nich o pozostanie w europejskim turnieju. U Szkotów w pierwszym meczu zabrakło Kierana Tierneya, który ma drobne problemy zdrowotne. Poza nim z urazem zmaga się Billy Glimour.

Anglia - Szkocja: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać na żywo mecz Euro 2020 (2021)?

Anglia grała ze Szkocją na Euro w 1996 roku. Wtedy górą byli ci pierwsi, którzy pokonali rywali 2:1, a ozdobą spotkania było trafienie Paula Gascoigne. Mecz grupy D Euro 2020 odbędzie się na Wembley.

loader

Anglia - Szkocja na żywo zaplanowano na piątek, 18 września o godzinie 21:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 1 i TVP Sport. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl