Zamknij

To nie był przypadkowy gest. Tak dziennikarz TVP zapowiedział hit Ekstraklasy

03.10.2022 20:06

Adam Krzykowski w sobotę zapowiadał hitowy mecz PKO BP Ekstraklasy Lech - Legia. Dziennikarz TVP zdecydował się na wymowny gest na wizji, który szybko obiegł polską część internetu

Adam Krzykowski
fot. MKurzejewski/Twitter screen

W sobotę miłośnicy futbolu żyli hitowym starciem Lech - Legia w PKO BP Ekstraklasie. Ostatecznie klasyk nie obfitował w bramki, ponieważ pojedynek skończył się bezbramkowym remisem.

Jednak po meczu w sieci pojawiło się nagranie opublikowane przez Mateusza Kurzejewskiego z Ministerstwa Obrony Narodowej. Zwrócił uwagę na ułożenie palców Adama Krzykowskiego, który zapowiadał spotkanie. Dziennikarz TVP i prowadzący program "Panorama" pozwolił sobie na wizji na wymowny gest tzw. "eLki", czy symbolu Legii Warszawa.

Dziennikarz TVP z wymownym gestem przed hitem Ekstraklasy [WIDEO]

"Panorama jutro o 18.00, ale tylko w TVP Info, w Dwójce bowiem klasyk Lech - Legia. No to cóż, do zobaczenia" - powiedział Krzykowski, poprawiając sobie okulary i pokazując "eLkę".

W związku z remisem Lecha z Legią Wojskowi spadli na drugie miejsce tabeli PKO BP Ekstraklasy. Nowym liderem została Pogoń Szczecin, która ma tyle samo, bo 21 punktów, ale lepszy bilans bramkowy. Z kolei Lech z 15 punktami plasuje się na dziesiątej pozycji.

loader

RadioZET.pl