Zamknij

TVP Sport potwierdza. Kacper Kozłowski na celowniku giganta

06.12.2021 23:09

Kacper Kozłowski znalazł się na celowniku Manchesteru City - poinformowała we wtorek TVP Sport. O pomocniku reprezentacji Polski od miesięcy mówi się, że niebawem opuści Pogoń Szczecin.

Kacper Kozłowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Coraz więcej wskazuje na to, że Kacper Kozłowski będzie kontynuować karierę w Premier League. Od dłuższego czasu mówiło się, że pomocnikiem Pogoni Szczecin intensywnie interesuje się Brighton & Hove Albion. Jak się jednak okazało, to nie jedyny angielski klub, który chciałby Polaka w swoich szeregach.

Jak poinformowała w poniedziałek wieczorem TVP Sport, usługami 18-latka zainteresowany jest sam mistrz Anglii - Manchester City.

TVP Sport: Kacper Kozłowski na celowniku Manchesteru City

Skauci "The Citizens" mieli przyglądać się Kozłowskiemu kilka razy na meczach Pogoni i kadry. Jak dodała Telewizja Polska, brytyjski gigant jest gotowy zapłacić za piłkarza nawet ponad 10 milionów euro.

Chociaż zainteresowanie polskim pomocnikiem w ekipie Pepa Guardioli jest, to jeszcze o niczym nie znaczy. Po pierwsze niewiadomym jest, czy "Portowcy" chcieliby puścić jednego ze swoich najlepszych zawodników za kwotę 10 mln euro, a po drugie nie jest pewne, czy sam Kozłowski chciałby dalej rozwijać się w tak silnym klubie - o przebicie do pierwszego składu byłoby tam bowiem bardzo ciężko.

W obecnym sezonie Kacper Kozłowski rozegrał 18 meczów we wszystkich rozgrywkach klubowych. Strzelił w nich trzy gole i zaliczył cztery asysty.

loader

RadioZET.pl/TVP Sport