Zamknij

Michniewicz dogryzł Kurskiemu na Gali Ekstraklasy. Widownia wybuchła śmiechem

Maciej Walasek
24.05.2022 13:56

Czesław Michniewicz rozbawił publikę w czasie Gali Ekstraklasy. Selekcjoner reprezentacji Polski po wejściu na scenę dogryzł Jackowi Kurskiemu, rozbawiając widownię.

Czesław Michniewicz i Jacek Kurski
fot. Nick Potts/Press Association/East News, Pawel Wodzynski/East News

Po zakończeniu sezonu PKO BP Ekstraklasy tradycyjnie nagrodzono najlepszych piłkarzy minionych rozgrywek, wyróżniając najlepszych zawodników grających na poszczególnych pozycjach. Na scenie pojawiło się wielu gości, którzy wręczali statuetki. Wśród nich pojawił się Jacek Kurski, który miał okazję nagrodzić autora gola sezonu.

Po długiej przemowie, w której prezes TVP wspomniał o katarskim mundialu, przekazał trofeum Fabianowi Piaseckiemu ze Śląska Wrocław. Kilka chwil później na scenę wszedł Czesław Michniewicz, który wbił szpilkę Kurskiemu.

Michniewicz dogryzł Kurskiemu. Show selekcjonera na Gali Ekstraklasy

- Poprawię mikrofon, bo prezes Kurski nie jest wysoki - przyznał selekcjoner reprezentacji Polski, rozbawiając część publiczności.

Prowadzący galę Krzysztof Marciniak dostrzegł dobry humor u szkoleniowca. 52-latek odparł, że to przez to, iż "do pierwszego meczu jeszcze daleko".

Michniewicz miał tu na myśli pierwsze spotkanie biało-czerwonych na MŚ w Katarze, które zaplanowano 22 listopada z Meksykiem. Polacy trafili do grupy C, w której zagrają także z Arabią Saudyjską i Argentyną. Wcześniej Polacy zmierzą się w czerwcowych meczach w Lidze Narodów.

loader

RadioZET.pl