Przerażające sceny na boisku. Piłkarz dostał zawału serca

1 min. czytania
11.01.2022 11:43
Zareaguj Reakcja

Świadkami przerażającej sceny byli kibice podczas jednego z meczów w katarskiej ekstraklasie. W trakcie spotkania piłkarz gości Ousmane Coulibaly niespodziewanie padł na murawę. Jak się okazało, zawodnik miał atak serca. Chwilę grozy transmitowała na żywo jedna ze stacji.

Ousmane Coulibaly

W teorii miał być to zwykły mecz w katarskiej ekstraklasie, gdzie Al-Wakrah SC mierzyło się na wyjeździe z Al Rayyan. Gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg spotkania, gdy nagle doszło to straszliwej sceny z udziałem piłkarza gości.

Ousmane Coulibaly w 42. minucie meczu niepokojąco upadł na murawę. 32-latek dostał drgawek w bramce gości, co uchwyciła jedna z kamer transmitujących to spotkanie. Po chwili do byłego reprezentanta Mali podbiegł personel medyczny, by ratować jego życie. Jak się okazało miał on zawał serca.

Redakcja poleca

Coulibaly miał atak serca podczas spotkania

Na domiar złego, fatalne informacje przekazał klub samego zawodnika. Wieści zostały potwierdzone także w oficjalnym komunikacie ligi. - Piłkarz przebywa obecnie w szpitalu, gdzie otrzymuje pomoc medyczną. Qatar Stars League życzy szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy sztabowi medycznemu, obu zespołom i lekarzom za świetną postawę w tej sytuacji - czytamy w oświadczeniu.

Mecz został natychmiastowo przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy i zostanie rozegrany od tego momentu w najbliższym możliwym terminie. Związek Piłkarzy Kataru również nie pozostał głuchy na całą sytuację i życzył zawodnikowi szybkiego powrotu do zdrowia.