Zamknij

David Beckham zaprezentował nazwę i herb swojego nowego klubu [ZDJĘCIE]

Maciej Walasek
05.09.2018 15:08

David Beckham przedstawił herb i nazwę swojego klubu Inter Miami. W 2020 roku zespół byłego angielskiego piłkarza rozpocznie zmagania w amerykańskiej MLS.

David Beckham

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Club Internacional de Futbol Miami – tak brzmi pełna nazwa nowego klubu, którego właścicielem jest David Beckham. W styczniu tego roku, zespół Anglika otrzymał zaproszenie do gry w MLS-ie od 2020 roku.

Oprócz tego, 43-latek ogłosił, że rozwiązał kwestie związane ze stadionem. Obiekt będzie w stanie pomieścić blisko 25 tysięcy kibiców. Jednak nie powstanie nad oceanem, jak wcześniej planowano, ale zostanie wybudowany niedaleko Portu Lotniczego Miami.

Zobacz także

Jeśli chodzi o herb klubu, to nawiązuje do jednego z symboli miasta i przedstawia dwie czaple na czarnym tle. Dodatkowo pojawi się kolor różowy i biały.

- Nasz klub będzie domem dla wszystkich, bez względu na to, skąd jesteś i jak się tu dostałeś. To dopiero początek naszej podróży – powiedział Beckham, który planuje otworzyć nowoczesną akademię w Miami, która będzie szkolić przyszłych piłkarzy.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl, Twitter/MW