Zamknij

David Beckham z żoną ukrywali, że są chorzy na koronawirusa? Zarazili personel

09.09.2020 16:26

David Beckham i jego żona Victoria mieli ukrywać, że chorują na koronawirusa. Do zarażenia miało dojść podczas jednej z imprez w Los Angeles.

David i Victoria Beckham mieli koronawirusa
fot. Rex Features/East News

David Beckham razem ze swoją żoną, Victorią mieli ukrywać, że są chorzy na koronawirusa. Jak donoszą zagraniczne media, para miała przechodzić chorobę w marcu, kiedy wrócili ze Stanów Zjednoczonych. Legendarny piłkarz w USA załatwiał kilka zawodowych spraw w tym m.in. formalności związane ze startem jego klubu Interu Miami, który ma występować w MLS. W międzyczasie małżonkowie pojawili się na kilku imprezach w Los Angeles i najprawdopodobniej to właśnie na jednej z nich doszło do zarażenia.

- Wzięli udział w kilku eleganckich imprezach, ponieważ David pełnił obowiązki promocyjne, ściskali ręce i witali się z fanami oraz różnymi dygnitarzami klubowymi. Następnie polecieli do Londynu, skąd przetransportowali się prosto do swojej posiadłości w Cotswolds – podaje jeden z informatorów Page Six.

David Beckham ukrywał, że choruje na koronawirusa?

Słynna para nie chciała aby ta wiadomość ujrzała światło dzienne, dlatego o sytuacji wiedziało tylko najbliższe otoczenie.

Żona byłego piłkarza Manchesteru United i Realu Madryt miała bardzo źle znosić chorobę. U Victorii Beckham zdiagnozowano gorączkę i silny ból gardła. Zbliżone objawy wykryto także u członków personelu małżonków. Victoria Beckham była przerażona, dlatego postanowiła poddać się kwarantannie i pomóc pracownikom, którzy również zostali zarażeni.

- Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni – ujawnił informator.

David Beckham razem z żoną spędził kwarantannę w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii. Przed wyjazdem do Włoch i Grecji przeszli szczegółowe badania, aby upewnić się, że są zdrowi. Na tę chwilę rzeczniczka prasowa Beckhamów nie skomentowała tych doniesień.

RadioZET.pl/pagesix.com