Dania - Chorwacja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów?

10.06.2022 15:48

Dania - Chorwacja na żywo w tv i online.  W 3. kolejce LN lider grupy 1 -  Dania - zmierzy się z ostatnią drużyną w tabeli, czyli Chorwacją. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Dania - Chorwacja w LN.

Dania - Chorwacja Transmisja TV i online Gdzie oglądać na żywo mecz LN

Dania w dwóch ostatnich meczach Ligi Narodów  - z Francją i Austrią – zdobyła komplet punktów, dzięki czemu przewodzi w tabeli grupy 1. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:1 i w obu to drużyna Kaspera Hjulmanda musiała do końca meczu walczyć o zwycięstwo. Udało się to zarówno w spotkaniu z Austrią, gdy Jens Larsen w 84. minucie zdobył gola na 2:1, jak i podczas rywalizacji z Francją.

Na Stade de France Duńczycy mieli jeszcze trudniejsze zadanie, bo od 51. minuty przegrywali 1:0. Gospodarze wyszli na prowadzenie po fenomenalnym golu Benzemy. Dwukrotnie odpowiedział im Andreas Cornelius z Trabzonsporu, który wyrównał wynik meczu (68’), a potem trafił na 2:1 (88’). - Mamy w składzie piłkarzy, którzy grali wiele spotkań w tym sezonie, przez co bardzo brakowało nam świeżości – podkreślił asystent trenera Francji Guy Stephan.

Dania - Chorwacja: na żywo. Gdzie oglądać mecz LN?

Na wyniki w Lidze Narodów narzekają też Chorwaci. Do tej pory udało im się zdobyć tylko jeden punkt: w meczu z Francją Andrej Kramaric pokonał bramkarza Francji z rzutu karnego, zapewniając swojej drużynie remis 1:1.

Spotkanie zostanie zapamiętane m.in. z tego, że Luka Modrić po raz 150 wystąpił w nim w narodowych barwach. Prezent z tej okazji wręczyła mu chorwacka federacja, ale także Didier Deschamps, trener Francji.

Dania - Chorwacja: Transmisja TV i stream online meczu LN na żywo

Mecz Dania - Chorwacja w trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA  odbędzie się w piątek 10 czerwca o godzinie 20:45. Transmisja TV meczu na Polsat Sport News.