Zamknij

Chciał być jak Cristiano Ronaldo, trafił do szpitala [WIDEO]

30.09.2022 09:34

Wizytą w szpitalu dla jednego z kibiców zakończyła się próba celebracji w stylu Cristiano Ronaldo. Wideo z całej sytuacji szybko obiegło media społecznościowe.

cieszynka Cristiano Ronaldo
fot. Twitter

Cieszynka Cristiano Ronaldo cieszy się ogromną popularnością i wykonywana jest przez mnóstwo osób na całym świecie. Jak się okazuje, nie dla wszystkich jest bezpieczna. Przekonał się o tym pewien mężczyzna.

loader

Do sieci trafił filmik, na którym widać, jak po strzelonym golu wykonuje celebrację. Chwilę później doznaje kontuzji - najprawdopodobniej uszkodzone zostaje kolano. W dalszej części materiału widzimy, jak mężczyzna jedzie do szpitala. Wygląda jednak na to, że mimo urazu, dobry humor go nie opuszcza. Wideo kończy się bowiem zdjęciem, na którym widzimy, jak zajada się pizzą.

Cieszynka Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo swoją charakterystyczną cieszynkę wykonuje od wielu lat. W ten sposób bramki zaczął celebrować jeszcze za czasów gry w Realu Madryt. Od tamtej pory każdy kolejny gol Portugalczyka kończy się słynnym już wyskokiem i okrzykiem "SI".

Ronaldo od 2021 roku jest piłkarzem Manchesteru United. Uważany jest za jednego z najlepszych graczy w historii. W swoim dorobku ma aż pięć Złotych Piłek, nagród przyznawanych dla najlepszego piłkarza świata. Więcej na koncie ma tylko Lionel Messi (7).

RadioZET.pl