Zamknij

Cash i Zalewski bawią się po zakończonym sezonie. Wypoczywają na Wyspie Wiatrów

20.06.2022 10:51

Nicola Zalewski i Matty Cash po zgrupowaniu reprezentacji Polski udali się na wspólne wakacje. Kadrowicze spędzają wolne na greckiej wyspie Mykonos.

Cash i Zalewski bawią się po zakończonym sezonie. Wypoczywają na Wyspie Wiatrów
fot. screen/ Matty Cash

Matty Cash i Nicola Zalewski byli podstawowymi zawodnikami kadry podczas  meczów Ligi Narodów. Obrońca Aston Villi po rozegraniu długiego i ciężkiego sezonu w Premier League przyjechał na zgrupowanie, w trakcie którego wystąpił w meczu z Holandią i dwóch spotkaniach z Belgią. Po zakończeniu Ligi Narodów Cash razem z Nicolą Zalewski wyjechał na grecką wyspę Mykonos, zwaną też Wyspą Wiatrów.

Cash zakończył ten sezon z 38 meczami w Premier League i siedmioma spotkaniami w kadrze (z Andorą, Węgrami, Szwecją, Szkocją, Belgią i Holandią). Prawy obrońca Aston Villi grał też w EFL Cup i FA Cup (po jednym spotkaniu).

Matty Cash i Nicola Zalewski na wspólnych wakacjach 

Dla Nicoli Zalewskiego zakończony właśnie sezon był pierwszym, w którym regularnie grał w seniorskiej drużynie AS Romy. Pomocnik Giallorossich wystąpił w 16 spotkaniach ligowych, 6 meczach Ligi Konferencji, a także meczach reprezentacji.

20-letni pomocnik zagrał we wszystkich czterech meczach Polski w Lidze Narodów, a także w 4 spotkaniach eliminacji do ME U-21.

loader

RadioZET.pl/PAB