Zamknij

Borussia – Bayern: TRANSMISJA TV online w internecie. Gdzie oglądać Superpuchar Niemiec?

Maciej Walasek
03.08.2019 20:01

Borussia – Bayern TRANSMISJA TV i online Superpucharu Niemiec. Gdzie obejrzeć mecz Borussia – Bayern o Superpuchar Niemiec? Na jakim kanale TRANSMISJA w TV na żywo meczu Borussia – Bayern? W Dortmundzie Łukasz Piszczek powalczy z Robertem Lewandowskim o Superpuchar Niemiec. Gdzie obejrzeć Superpuchar Niemiec?

Robert Lewandowski
fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Borussia - Bayern gdzie obejrzeć mecz o Superpuchar Niemiec w TV? Transmisja w telewizji. Na jakim kanale i o której godzinie mecz o Superpuchar Niemiec Borussia - Bayern? Robert Lewandowski razem z resztą drużyny aktualnych mistrzów Niemiec do nowego sezonu przygotowywał się w Stanach Zjednoczonych. Na Signal Iduna Park napastnik stanie na przeciw Łukasza Piszczka i zmierzy się w nim o Superpuchar Niemiec. Kto z tej pary wyjdzie zwycięsko?

Borussia - Bayern: TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć Superpuchar Niemiec?

Niko Kovac przed spotkaniem tłumaczył, że jeżeli jego drużyna nie sięgnie po to trofeum, to nic złego się nie stanie. Jednak jak podkreślił Chorwat mimo że to jest tylko początek nowego sezonu, niemieckie media z pewnością będą bacznie przyglądały się temu, co pokazują jego podopieczni. Bawarczycy mają kłopoty kadrowe. W ekipie na uraz narzeka Serge Gnabry. Chociaż czuje się dobrze, wypadł z kadry na mecz Borussia - Bayern. Comana też nękały problemy zdrowotne, ale wygrał wyścig z czasem i powinniśmy go zobaczyć w starciu o Superpuchar Niemiec. Z kolei nie wiadomo, co z Javim Martinezem, który ma kłopoty z kolanem.

Borussia - Bayern: Transmisja TV i w internecie. Gdzie oglądać Superpuchar Niemiec?

Mecz Borussia - Bayern będzie można zobaczyć na kanale Eleven Sports 1. Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia na stadionie w Dortmundzie. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:30. Relacja live i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW