Zamknij

Bayern zdeterminowany ws. Lewandowskiego. Bajeczna oferta na stole

17.03.2022 15:56

Bayern Monachium wciąż nie rozpoczął negocjacji z Robertem Lewandowskim w sprawie nowego kontraktu. Jednak z najnowszych informacji Christiana Falka wszystko wskazuje na to, że Polak dostanie lukratywną ofertę.

Robert Lewandowski
fot. IMAGO/Imago Sport and News/East News

Nie milknął plotki na temat Robert Lewandowskiego i jego potencjalnego odejścia z Bayernu Monachium. W teorii umowa Polaka obowiązuje do czerwca 2023 roku, jednak medialny szum wokół transferu snajpera Bawarczyków z dnia na dzień przybiera na sile.

W Monachium wiele razy podkreślano jedną rzecz - Lewandowski nigdzie się nie rusza. Póki co czyny nie poszły za słowami, co chciałyby wykorzystać wielkie europejskie firmy pokroju PSG, czy Manchesteru United.

Lewandowski jednak z bajecznym kontraktem

Jednak teraz z informacji dziennikarza "Bilda" Christiana Falka na reprezentanta Polski czeka lukratywna umowa, na mocy której związałby się z mistrzem Niemiec do 2025 roku. Na dodatek bawarski klub chce zapewnić Lewandowskiemu dużą podwyżkę. Do 2025 roku polski napastnik będzie mógł zarobić, bagatela, 85 milionów euro i to już po dodaniu bonusów.

Niemiecki dziennikarz dodaje, że Oliver Khan jest zdeterminowany, by podpisać umowę z "Lewym". Z informacji Falka wynika, że wkrótce rozmowy mają się rozpocząć. Szefowie Bayernu zdają sobie sprawę z konieczności podwyżki pensji Lewandowskiego, która obecnie wynosi ok. 24 miliony euro rocznie.

loader

RadioZET.pl/Christian Falk