Zamknij

"Czepia się mnie o błahostki". Anna Lewandowska poskarżyła się na Roberta

15.12.2021 09:12

Anna Lewandowska znana jest z tego, że w mediach społecznościowych często odpowiada na pytania swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło Roberta, jej męża. Czym trenerkę fitness denerwuje gwiazdor Bayernu Monachium?

"Czepia się mnie o błahostki". Anna Lewandowska poskarżyła się na Roberta
fot. East News

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie należy do grona najpopularniejszych w Polsce. Na tę chwilę trenerkę fitness obserwuje ponad 3,5 miliona osób. Mimo ogromnej sławy, jaką cieszy się była zawodniczka karate, często znajduje ona chwilę, by odpowiedzieć na pytania zadane przez swoich fanów.

We wtorek opublikowała m.in. odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak radzi sobie z wychowywaniem dwójki dzieci, kiedy nie ma w domu jej męża, Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska naskarżyła się na Roberta. "Czepia się mnie o błahostki"

"Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas), wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać, niż jak jest Robert w domu" - odpowiedziała 33-latka.

Anna-Lewandowska-1
fot.

Internauci zapytali także, co na co dzień denerwuje dietetyczkę. Anna Lewandowska udzieliła wtedy szczerzej, choć, jaka sama podkreśliła, nieco żartobliwej odpowiedzi.

"Jak za dużo wezmę sobie na głowę i nie ogarniam... nie lubię tego stanu!" - zaczęła sportsmenka, po czym dodała: "A teraz tak pół żartem: wkurza mnie też, jak dzieci nie chcą w nocy spać i wkurza mnie, jak mój mąż się mnie czepia o błahe rzeczy, np. że źle powkładałam naczynia do zmywarki".

Anna-Lewandowska-2
fot.
loader

RadioZET.pl/Instagram/annalewandowskahpba