Zamknij

Syn Beckhama poślubił córkę miliardera. Para poprosiła o wsparcie Ukrainy

12.04.2022 08:46

Brooklyn Beckham, najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów oraz córka miliardera Nelsipa Pelzta, Nicola Peltz są już małżeństwem. Uroczystość odbyła się w miniony weekend Palm Beach. Światowe media informują, że w ramach prezentu ślubnego para poprosiła o wsparcie ofiar wojny w Ukrainie.

Brooklyn Beckham poślubił Nicolę Peltz
fot. Luigi & Iango / BEEM/Beem/East News

Od 48 dni wojska rosyjskie prowadzą wojnę w Ukrainie. Armia Władimira Putina nie oszczędza cywilów, w tym dzieci. Miliony mieszkańców musiało uciekać, głównie do Polski, a ci, którzy pozostali, zostali zabici albo zmagają się ze skutkami klęski humanitarnej. Nie mają jedzenia, picia, prądu. W poniedziałek pułk Azow poinformował, że w Mariupolu okupanci użyli "nieznanej toksycznej substancji" [stosowanie broni chemicznej jest zakazane prawem międzynarodowym - red.].

W pomoc kobietom i dzieciom, a także osobom starszym, które pozostawiły dorobek całego życia i uciekły z zagrożonych terenów, zaangażowała się m.in. rodzina Beckhamów. - Obserwowałem sytuację w Ukrainie z przerażeniem i niedowierzaniem. Matki zmuszone do ucieczki, rozdzielone rodziny, dzieci wyciągnięte w nocy z łóżek. Mając w domu żonę i czworo dzieci, czuję się bezradny w obliczu scen rozpaczy napływających z Europy Wschodniej - mówił były piłkarz w spocie przygotowanym przez UNICEF. David i Victoria Beckhamowie przelali na konto fundacji milion funtów. W pomoc zaangażowali się także ich syn Brooklyn i jego świeżo upieczona żona Nicola Peltz.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wspierają Ukrainę

W miniony weekend najstarszy syn jednej z najsławniejszych par świata Brooklyn Beckham poślubił swoją wieloletnią partnerkę Nicolę Peltz. Uroczystość odbyła się w Palm Beach na Florydzie, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Serena i Venus Williams czy koleżanki Victorii Beckham z girlsbandu Spice Girls Melanie C i Mel B. Panna młoda postawiła na klasyczną kreację z włoskiego domu mody Valentino.

Nowożeńcy zdecydowali się na wspaniały gest. "Świadomi wydarzeń rozgrywających się po drugiej stronie świata, gdy świętowali swój ślub, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz przy współpracy z fundacją CARE zaprosili swoich gości do składania datków w ich imieniu, aby pomóc kobietom oraz dziewczętom, dzieciom i osobom starszym w Ukrainie" - czytamy na Twitterze CARE. Jak informują media, jedną z największych kwot wpłacili rodzice Nicoli, Nelson Peltz i Claudia Heffner.

RadioZET.pl/CARE/Ukrinform