Zamknij

Zapowiedź gali Fame MMA 17. Czegoś takiego jeszcze nie było

16.01.2023 18:03

Federacja FAME MMA opublikowała na swoim kanale na YouTubie oficjalną zapowiedź gali FAME 17. Krótki klip robi ogromne wrażenie i przypomina trailery najlepszych produkcji filmowych. Hasło przewodnie "Jesteś swoim największym wrogiem…" skłania widzów do refleksji nad tym, co tak naprawdę stanowi najtrudniejsze wyzwanie dla zawodników największej w Europie federacji freak-fight. Trailer ma też uświadomić kibicom, jakim ciężarem dla zawodników jest hejt, jaki często na nich spada.

Fame MMA 17 - trailer
fot. Instagram/Fame MMA

W materiale zobaczyć możemy bohaterów najbliższej gali, m.in. Sebastiana Fabijańskiego, Amadeusza "Ferrariego" Roślika, Kamila Łaszczyka, Tomasza "Gimpera" Działowego czy Arkadiusza Tańculę. Zawodnicy wchodzą ze sobą w dialog i przedstawiają widzowi nie zawsze dostrzegane aspekty, jakie niesie za sobą popularność. Walka na FAME to nie tylko walka z przeciwnikiem w oktagonie. To przede wszystkim walka z samym sobą. Ze swoimi lękami, kompleksami i powątpiewaniem w samego siebie.

Zobacz: Karta walk Fame MMA 17. Kto walczy?

loader

FAME to sława, pieniądze i szansa na zaistnienie w wyobraźni widza. To również konieczność zmierzenia się z falą hejtu, wyzwisk i odrzucenia, które towarzyszą zawodnikom niemal na każdym kroku. Wejście do klatki stanowi moment kulminacyjny w konfrontacji nie tylko z przeciwnikiem, ale również z tym wszystkim, czego doświadczyło się wcześniej. To najtrudniejsza walka, którą każdy musi stoczyć sam ze sobą. Najtrudniejsza, ponieważ każdy zawodnik FAME, jest swoim największym wrogiem…

Trailer gali FAME MMA 17 - WIDEO

Gala FAME 17 odbędzie się 3 lutego na Tauron Arenie w Krakowie. Relacja i wszystkie walki na żywo na naszym portalu.

RadioZET.pl/mat. pras.