Obserwuj w Google News

Załęcki vs. Omielańczuk: GODZINA. O której walka wieczoru gali Clout MMA 2?

2 min. czytania
27.10.2023 23:07
Zareaguj Reakcja

Załęcki vs. Omielańczuk GODZINA. "Bad Boy" za wszelką cenę będzie chciał przełamać złą passę, która trwa już od zeszłego roku. Do tego Załęcki potrzebuje zwycięstwa,  nie będzie o nie prosto, gdy trzeba mierzyć się z byłym zawodnikiem UFC czy KSW Danielem Omielańczukiem. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się ten pojedynek. Relacja na żywo z gali i walki Załęcki vs. Omielańczuk w sobotę na naszym portalu.

Załęcki vs. Omielańczuk GODZINA: O której walka wieczoru gali Clout MMA 2?
fot. Clout MMA/ instagram Clout MMA

Denis Załęcki po trzech przegranych walkach z rzędu będzie szukał przełamania, o które może być bardzo trudno. Mierzący 183 cm Torunianin wejdzie do klatki z zawodnikiem, który przewyższa go jeżeli chodzi o umiejętności i doświadczenie – Danielem Omielańczukiem. Rywal „Bad Boya” 9-krotnie walczył w UFC (4 wygrane, 5 przegranych) i 5-krotnie w KSW. Ostatni jego pojedynek dla największej polskiej federacji MMA miał miejsce w lutym tego roku. W wadze ciężkiej Omielańczuk rywalizował z Michałem Kitą, z którym ostatecznie przegrał po ciosach w 3 rundzie.

Denis Załęcki, pomimo znacznie mniejszego doświadczenia, będzie chciał pokazać się na tle Omielańczuka. Ostatnie trzy walki „Bad Boya” zakończyły się jego porażkami (dyskwalifikacja z Tyburskim, kontuzja z Arturem Szpilką i porażka na punkty z „Don Diego”), co sprawia, że na wygraną w galach freak-fight czeka on już od lutego… 2022 roku. Wtedy, podczas High League 2, pokonał Alana Kwiecińskiego.

Omielańczuk po raz pierwszy w karierze weźmie udział w pojedynku bokserskim, podczas gdy Załęcki bił się już na takich zasadach z Tyburskim, Halonenem, czy wcześniej – w galach boksu na gołe pięści.

Nie przegap

GODZINA walki Załęcki vs. Omielańczuk na gali Clout MMA 2

Z racji tego, że starcie Załęcki konta Omielańczuk jest walką wieczoru, panowie wejdą do klatki jako ostatni. Na karcie walk Clout MMA 2 jest aż dwanaście pojedynków, dlatego możemy spodziewać się, że to starcie "Bad Boya" z byłym zawodnikiem UFC rozpocznie się dopiero około północy. 

Relacja live z gali Clout MMA 2, w tym z walki Załęcki vs. Omielańczuk na naszym portalu. Śledź relację live od godziny 19.00.