Zamknij

XTB KSW 77: GODZINA. Kiedy i o której początek gali?

16.12.2022 08:00

Gala XTB KSW 77 stanie pod znakiem walki Mariusz Pudzianowski vs Mamed Chalidow. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się to wydarzenie. Data i wszystkie szczegóły najbliższej gali Konfrontacji Sztuk Walki zostały potwierdzone.

Mamed Chalidow
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Federacja KSW tym razem przygotowała do kibiców aż dziesięć pojedynków. W walce wieczoru zobaczymy oczywiście starcie legend polskiego MMA - Mariusz Pudzianowski vs Mamed Chalidow.- Wchodząc na ostatnią prostą, są tysiące kibiców. Na tej prostej ja ich jednak nie widzę. Jest tylko jedna myśl: wykonać tę robotę jak najlepiej. Kiedy klatka się zamknie, wchodzimy jak na rzymską arenę i liczymy się z tym, że ktoś może nie wyjść - mówił przed walką "Pudzian".

Pudzian vs Mamed w walce wieczoru XTB KSW 77

Ostatni raz najsilniejszy człowiek świata walczył podczas KSW 70. Wtedy pokonał Michała Materlę przez KO. Chalidow w klatce po raz ostatni zameldował się dużo wcześniej - w grudniu 2021 roku walczył z Roberto Soldiciem. Przegrał przez KO w drugiej rundzie.

loader

Poza tym podczas XTB KSW 77 będziemy świadkami dwóch starć o mistrzowskie pasy: Przybysz vs Wikłacz i Chuzhigaev vs Erslan. Do klatki wejdą też tacy zawodnicy jak Patryk Kaczmarczyk czy Andrzej Grzebyk. Będzie to rzecz jasna ostatnia gala federacji Konfrontacji Sztuk Walki w 2022 roku.

Godzina rozpoczęcia gali XTB KSW 77

Karta walk XTB KSW 77 jest bardzo bogata. Z racji na dużą liczbę pojedynków wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Galę zaplanowano oczywiście na sobotę 17.12.2022.

KSW 77 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl