Obserwuj w Google News

Wieczór pełen niespodzianek, czyli I konferencja Fame MMA 17

2 min. czytania
04.01.2023 17:22
Zareaguj Reakcja

Wszystkie ogłoszone zestawienia gali FAME 17 wzbudzają ogromny entuzjazm wśród fanów freak fightów. Długo oczekiwane debiuty, głośne powroty oraz walka o pas mistrzowski dają prawdziwie wybuchową mieszankę. Jak zapowiadają przedstawiciele federacji, to jednak nie koniec niespodzianek.

Fame MMA
fot. Karol Makurat/REPORTER

Już w środę odbędzie się I konferencja przed galą FAME 17. Ogólnodostępna transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale FAME MMA na portalu YouTube.

Czym zaskoczy nas FAME

- Opublikowaliśmy 7 z 10 walk, jakie odbędą się podczas gali FAME 17. Bardzo nas cieszy, że przygotowane zestawienia spotkały się z tak pozytywnym odbiorem ze strony naszych fanów, jak również sporym zainteresowaniem osób, które do tej pory nie śledziły naszych wydarzeń. Mogę tylko dodać, że największe niespodzianki jeszcze przed nami i naprawdę warto oglądać na żywo dzisiejszą konferencję - komentuje Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

ZOBACZ KONIECZNIE: Karta Walk gali Fame MMA 17. Kto zawalczy na lutowej gali?

Kto poprowadzi konferencję?

Jak wiadomo, federacja chwilowo zawiesiła współpracę z Sylwestrem Wardęgą, który wspólnie z dziennikarzem Hubertem Mściwujewskim pełnił rolę prowadzącego konferencje. Nie podano jednak do publicznej wiadomości nazwiska jego następcy. Federacja pozostaje w tej kwestii bardzo tajemnicza.

- A może nie będzie to następca, tylko następczyni? Jest kilka kobiet, które mają ogromny wkład w rozwój naszej federacji. Już dziś o 20:00 wszystko będzie jasne, ale zapewniam, że dokonano dobrego wyboru i osoba prowadząca konferencję z pewnością doskonale sobie poradzi - odpowiada rzecznik federacji.

Ostatnie niewiadome

Dzisiejsza konferencja to pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez FAME MMA. Kibice muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości, ale już za kilka godzin poznamy pełną kartę walk FAME 17 oraz dowiemy się, kto będzie pełnił rolę osoby współprowadzącej konferencję. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo - dziś, godzina 20:00 na kanale FAME MMA na portalu YouTube.

RadioZET.pl/mat. pras.