Media: Wiadomo, kto powiadomił o śmierci Murańskiego. Podano datę sekcji zwłok

09.02.2023 23:11

Jak dowiedział się "Super Express" to Jacek Murański powiadomił służby o śmierci syna Mateusza Murańskiego. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z portalem poinformowała, kiedy dojdzie do sekcji zwłok.

Media: Wiadomo, kto zawiadomił o śmierci Murańskiego
fot. Instagram screen/famemmatv

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całym polskim MMA. - O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich - przekazała Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku w rozmowie z "Super Expressem".

Wiadomo, kto zawiadomił służby o śmierci Mateusza Murańskiego

Do tej pory nie było jednak wiadomo, kto zawiadomił służby o śmierci 29-latka. Jak jednak poinformował "Super Express" ciało Mateusza Murańskiego znalazł jego ojciec Jacek Murański. 55-latek zaalarmował służby, ponieważ nie mógł skontaktować się z synem, a potem wejść do jego mieszkania.

Zobacz także: Na co zmarł Mateusz Murański? Są pierwsze informacje

Nieoficjalnie tę informację potwierdziła Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku. W rozmowie z portalem ujawniła również, kiedy dojdzie do sekcji zwłok Mateusza Murańskiego.

Kiedy sekcja zwłok Murańskiego?

- W piątek 10 lutego przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Być może tego samego dnia będą znane jej wyniki - powiedziała Grażyna Wawryniuk. Wszystko ma na celu ustalenie przyczyn śmierci 29-latka, która do tej pory nie była znana. Dodatkowo Prokuratura Okręgowa w Gdańsku przekazała, że będą prowadzone też badania toksykologii, której wyniki mają być znane za kilka tygodni.

RadioZET.pl/Super Express