Zamknij

Tragiczne wieści. Polski zawodnik MMA zginął w wypadku

13.01.2023 09:40

Patryk Hebel nie żyje. Zawodnik MMA, który brał udział m.in. w galach Silesian MMA, WOTORE czy Krwawy Sport zginął w wypadku. Miał zaledwie 27 lat.

Patryk Hebel
fot. Facebook/Patryk Hebel

Patryk Hebel był zawodnikiem specjalizującym się w K-1. Na swoim koncie miał m.in. występy w Silesian MMA, gdzie podczas szóstej edycji gali pokonał przez techniczny nokaut Mariusza Radziszewskiego. W siódmej odsłonie ponownie schodził z maty jako zwycięzca - wygrał bowiem z Piotrem Wołowikiem.

O śmierci 27-latka poinformowała właśnie organizacja Silesian MMA. Hebel dokładnie za miesiąc miał stoczyć na jej następnej gali kolejną walkę.

Patryk Hebel nie żyje

"Trudno właściwie dobrać słowa. Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci Patryka. Do zobaczenia po drugiej stronie" - napisała federacja na Facebooku.

Więcej informacji na temat śmierci zawodnika przekazał inny specjalizujący się w MMA sportowiec - Andrzej Grzebyk. W komentarzach wyjaśnił, że Hebel zginął w wypadku.

Patryk Hebel miał zaledwie 27 lat. Wcześniej w swojej karierze brał udział także m.in. w galach WOTORE czy Krwawy Sport.

RadioZET.pl/Silesian MMA