Obserwuj w Google News

To już potwierdzone! Mamed Chalidow zawalczy na Stadionie Narodowym

1 min. czytania
27.02.2023 20:52
Zareaguj Reakcja

To już potwierdzone! Mamed Chalidow przyjął zaproszenie na galę XTB KSW Colosseum 2 i zawalczy na Stadionie Narodowym. Organizatorzy poinformowali o tym w poniedziałek rano.

Mamed Chalidow
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/East News

Po sześciu latach przerwy gala KSW ponownie odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. W maju 2017 roku na trybunach stołecznego obiektu zasiadło 58 tysięcy kibiców. Fani mogli obejrzeć wówczas 11 pojedynków, a wśród nich starcia Mameda Chalidowa, Mariusza Pudzianowskiego, Mateusza Gamrota czy Marcina Różalskiego.

"To dzieje się znowu. Wracamy na PGE Narodowy" - napisano w mediach społecznościowych KSW. Poinformowano również, że gala XTB Colosseum 2 odbędzie się 3 czerwca.

Redakcja poleca

Mamed Chalidow zawalczy na Stadionie Narodowym

- Liczę, że padnie tam rekord frekwencji - powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem z WP Sportowe Fakty jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski. Jak przyznał, sprzedaż biletów ruszyła mocno, więc szanse na to są naprawdę duże.

Kibiców przyciągnąć mają przede wszystkim duże nazwiska. Już teraz wiadomo, że na Narodowym do klatki ponownie wejdzie legenda Konfrontacji Sztuk Walki - Mamed Chalidow. W mediach społecznościowych federacji pojawiła się z tej okazji specjalna grafika.

"Zaproszenie przyjęte" - napisano krótko przy załączonym obrazku. "Ale to jest piękne", "Robi robotę", "Sztos grafika" - można przeczytać w komentarzach.

RadioZET.pl