Obserwuj w Google News

Szpilka vs Pudzianowski. Kiedy i o której godzinie walka XTB KSW Colosseum 2?

2 min. czytania
03.06.2023 19:16
Zareaguj Reakcja

Pudzianowski kontra Szpilka GODZINA: W jednej z najciekawiej zapowiadających się walk gali XTB KSW Colosseum 2 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Arturem Szpilką. Kiedy i o której godzinie dojdzie do tego pojedynku? Sprawdź wszystkie szczegóły.

Pudzian vs Szpilka godzina
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Mariusz Pudzianowski kontra Artur Szpilka to walka, na którą czekało mnóstwo kibiców. Faworytem starcia wydaje się były strongman, który ma zdecydowanie więcej doświadczenia w pojedynkach MMA. "Pudzian" wie też, czym są tzw. superfighty. Ostatnio mierzył się w nich m.in. z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim czy Mamedem Chalidowem. Szpilka ma za sobą tylko dwie walki w formule MMA - obie wygrane. W debiucie na KSW 71 pokonał Serhija Radczenkę przez TKO. Potem walczył na HIGH League 4, gdzie okazał się lepszy od Denisa Załęckiego.

Godzina walki Pudzianowski kontra Szpilka. O której początek?

Karta walk gali XTB KSW Colosseum 2 to jednak nie tylko walka Pudzianowski kontra Szpilka. Bardzo ciekawie zapowiada się też pojedynek o mistrzowski pas, w którym zmierzą się Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse. W walce wieczoru zobaczymy natomiast starcie Mamed Chalidow kontra Scott Askham. W oktagonie zaprezentują się też m.in. Michał Materla czy Arkadiusz Wrzosek.

KSW: O której godzinie walka Szpilka kontra Pudzianowski?

Walka Szpilka vs Pudzian będzie trzecia od końca. To oznacza, że zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 22.30-23.00. Tuż przed tym pojedynkiem dojdzie do starcia Paweł Pawlak kontra Tomasz Romanowski.

Walka Pudzianowski kontra Szpilka i gala XTB KSW Colosseum 2 na żywo w sobotę od godziny 20.00 na naszym portalu.

RadioZET.pl