Obserwuj w Google News

Szef UFC uderzył żonę w trakcie imprezy. Wideo trafiło do sieci

1 min. czytania
03.01.2023 16:33
Zareaguj Reakcja

Szef UFC, największej na świecie organizacji MMA, Dana White, znalazł się w ogniu krytyki. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak uderzył swoją zonę w twarz w trakcie imprezy.

Dana White
fot. Amy Kaplan/Icon Sportswire/Associated Press/East News

Do zdarzenia doszło w trakcie noworocznej imprezy w jednym z klubów. Dana i Anne wdali się w ostrą kłótnię. W pewnym momencie kobieta uderzyła mężczyznę w twarz. Ten niespodziewanie jej oddał. Wszystko to zarejestrował na wideo jeden z pozostałych uczestników imprezy. Filmik trafił do sieci.

Dana White uderzył żonę w trakcie imprezy - WIDEO

Dana White to jeden z najpotężniejszych ludzi w świecie sportów walki. Od wielu lat pełni rolę prezydenta UFC (Ultimate Fighting Championship), największej na świecie organizacji mieszanych sportów walki. Od 26 lat pozostaje w związku z Anne White. Para doczekała się trójki dzieci - dwóch synów i córki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Był jednym z największych talentów MMA. Został znaleziony martwy w domu

UFC to najbardziej prestiżowa organizacja MMA na świecie. Jej zawodnikiem jest między innymi Jan Błachowicz, który od 27 września 2020 do 30 października 2021 posiadał mistrzowski pas w wadze półciężkiej. W przeszłości mistrzynią UFC była też Joanna Jędrzejczyk, która przez lata dominowała w swojej kategorii.

RadioZET.pl