Obserwuj w Google News

Sławomir Peszko wchodzi do MMA! Powstała nowa organizacja freak fightów

2 min. czytania
07.06.2023 16:04
Zareaguj Reakcja

Sławomir Peszko połączył siły z jedną z największych polskich influencerek, Lexy Chaplin. Wspólnie stanęli na czele nowej organizacji freak fightów - Clout MMA. "To będzie mieszanka wybuchowa!" - zapowiada federacja.

Sławomir Peszko, Lexy Chaplin
fot. Instagram/Clout MMA

Sławomir Peszko już od dłuższego czasu łączony był ze światem freak fightów. Jak udało nam się ustalić, były reprezentant Polski negocjował nawet z Fame MMA. - Mogę potwierdzić, że prowadziliśmy rozmowy ze Sławomirem Peszko. Można powiedzieć, że były to bardzo konkretne rozmowy. Sławek wyraził duże zainteresowanie naszą propozycją. Miał jednak swoje oczekiwania. Bardzo zależało mu na tym, aby jego potencjalnym przeciwnikiem był również ktoś ze świata sportu - mówił w rozmowie z nami rzecznik Fame, Michał Jurczyga.

Clout MMA - nowa organizacja w polskim świecie freak fightów

Ostatecznie piłkarz, który kilka dni temu ogłosił zakończenie kariery, w świecie MMA poszedł własną drogą i wraz z Lexy Chaplin założył zupełnie nową federację. Na ten moment nie wiemy, kogo zobaczymy w karcie walk pierwszej edycji Clout MMA. Jak zapowiedzieli organizatorzy, na pierwszą galę nie będziemy musieli długo czekać - ta ma odbyć się jeszcze tego lata.

- Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40 procent, ale na 100! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo - zapowiada Peszko.

O ile były już piłkarz jest postacią nową w świecie MMA, tak Lexy Chaplin od dawna "siedzi" w branży. Influencerka, którą śledzi na Instagramie ponad dwa miliony osób, ostatni raz walczyła na gali HIGH League 6, gdzie pokonała Paulinę Hornik.

RadioZET.pl