Zamknij

Pudzianowski nie wytrzymał. Internauci grzmią "czego oczekujecie"

25.12.2022 13:09

Mariusz Pudzianowski nie pozostał dłużny na komentarze niektórych internautów na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od informacji podanej przez zawodnika KSW, w której Artur Szpilka wyraził chęć stoczenia pojedynku z byłym strongmanem.

Mariusz Pudzianowski
fot. Pawel Matysiak/REPORTER/East News

Po przegranej Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Chalidowem na gali XTB KSW 77 pojawiły się pytania na temat przyszłości 45-latka w Konfrontacji Sztuk Walki. Sam zainteresowany ujawnił, że jego kariera w świecie MMA potrwa jeszcze rok lub półtora. Portal mma 24.pl zapytał się Artura Szpilki, czy chciałby zostać rywalem "Pudziana" w 2023 roku.

"Zawodnik bez wahania stwierdził, że jest otwarty na taką walkę. Skutkiem tego kto wie, może rok 2023 będzie zamykać właśnie takie zestawienie, które z pewnością znalazłoby wielu zainteresowanych odbiorców" - czytamy w przekazie, który opublikował także sam Pudzianowski na swoim koncie na Facebooku.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym kilka nieprzychylnych. Internauci wypomnieli zawodnikowi, że jego ostatnie starcie z Chalidowem było wyreżyserowane.

Pudzianowski zaatakował fanów w sieci

"Następna piękna ustawka. Niestety nikt nie będzie tracił czasu na oglądanie. Aktorzy marni. Chociaż Mariusz w moich oczach zawszę byłeś GOŚĆ" - napisał jeden z fanów.

"Idź na ryby, zrób dziurkę w lodzie i sprawdź grubość pokrywy lodowej" - odpisał mu Pudzianowski, którego komentarz zyskał tysiące reakcji.

pudzian1
fot. Facebook screen

"Mariusz najpierw musisz udowodnić znów swoją wartość, musisz zmierzyć się z Mietkiem pod żabki, który już ma 2 promile i ta wartość ciągle rośnie" - czytamy w kolejnym wpisie.

I tutaj były strongman nie przeszedł obojętnie, odpowiadając: " synu zalega mi śnieg przed bramą, odgarnij najpierw a potem pogadamy czy możesz udzielać się tu".

pudzian 2
fot. Facebook screen

Mimo wielu polubień na komentarze Pudzianowskiego, niektórzy internauci uważają, że sportowiec przesadził.

loader

"Delikatny się zrobił, kiedyś nawet na rodzine wjeżdżał", "Mariusz ma tyle iq co cm w łapie", "Ahahahaha mariusz jak zawsze klasa", "Prosty chłop ze wsi, czego tu oczekujecie panowie? Dyskusji na poziomie ;)?" - czytamy.

RadioZET.pl