Zamknij

Pudzianowski vs Chalidow: Transmisja. Gdzie oglądać walkę XTB KSW 77?

16.12.2022 08:00

Mariusz Pudzianowski - Mamed Chalidow: Transmisja TV i online stream. W walce wieczoru XTB KSW 77 naprzeciwko siebie staną dwie legendy MMA. Czy "Pudzian" podtrzyma swoją zwycięską serię? A może to Mamed odbije się po przegranej z Roberto Soldiciem? Sprawdź, na jakim kanale oglądać walkę Pudzianowski - Chalidow. Relacja i walki XTB KSW 77 na żywo na naszym portalu!

Pudzianowski - Chalidow Transmisja TV online
fot. Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

O tym starciu mówiło się już od dłuższego czasu. Wreszcie fani KSW dostali to, co chcieli. W walce wieczoru gali XTB KSW 77 zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow. Dwie legendy polskiego MMA wreszcie rozstrzygną, kto jest lepszy.

Przed walką Pudzianowski starał się podgrzewać atmosferę. - Mamed ma żonę, dwóch synów i może już do nich nigdy nie wrócić - mówił w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Nie ma co się dziwić. "Pudzian" ma serię pięciu zwycięstw z rzędu, a jego ostatni wygrany pojedynek miał miejsce na KSW 70, gdzie po spektakularnym nokaucie wyłączył światło Michałowi Materli.

XTB KSW 77 - WALKI, Karta walk. Zawodnicy, lista, kolejność

Pudzianowski - Materla: Transmisja TV i online

Chalidow z kolei obchodził się z wyraźnym respektem do swojego rywala. - Czy mam obawy? Nie może być takiego czegoś. Nie może być, bo to zabiera ci całkowicie sens. Wychodzisz i się boisz, że cię trafi… To jest walka. Masz po prostu być czujnym, robić swoją pracę i tyle. Nie obawiam się. Nie lekceważę go – nie o to chodzi. Nie mogę po prostu wyjść z takim czymś do walki - przyznał wprost w rozmowie z "Super Expressem".

loader

Gdzie oglądać walkę Pudzianowski - Materla? 

Gala XTB KSW 77 na żywo odbędzie się w sobotę, 17 grudnia. Transmisja nie będzie dostępna w żadnej telewizji. Stream online wyłącznie w Viaplay.

RadioZET.pl